Sex telefon – opowiadanie

Jaśniejsze i szczegółowość dźwięku wypełnione odrobiną tajemnicy, a wzbudził podczas sex telefonu większą ciekawość. Ruchadełko nie było powstrzymując, bo jęki echem w pokoju trochę, a między każdym wyciągnięty przyjemności Sam słyszał ruch znacznie bliżej do telefonu. Stały powolny rytm pościel i łóżko poruszających się tuż obok telefonu. Jak długo będzie to trwać?

Położyła się na łóżku myśląc kąpiel mogła się doczekać, w zależności … ona była trochę ciekawy jak przerabia Ruchadełko dostanie. Jak długo potrwa jej? Czy ona sama palcami lub gry z jej łechtaczkę? Ona lubi używać zabawki?

Kolejny dźwięk wkradły się. Ręka Sam zsunął jej brzuch jak ona słuchała uważnie. To prawie ochotę Ruchadełko daje jej kolejną formę poradnika. Po tym wszystkim, jak długo będzie czekał Sam nie dać sobie tego rodzaju przyjemności sex telefonu? Nie tylko to było dokładnie to, co powinien robić, coś było również zaspokojenie o inspiracji do zabawy pochodzące z całego telefonu.

I było coś elektryzująca o Ruchadełko myślenia była sama w swoim zabawy. Wybrał sex telefon 24h bo było już późno. Sam znalazła się moczenie przez czas jej rękę pod jej majtki i opóźniając natychmiastową przyjemność tarcie jej łechtaczkę, przekroczenia go wsunąć palec między jej zewnętrzną warg. Głowę na poduszce ona zaklinowany telefon przed nią i jej ucha, pozwalając jej drugą dłoń wędrować i pomocy w razie potrzeby. oddech Sama dozuje się cicho, jak tylko mogła, a  że seks telefon mogła usłyszeć. Wszystko to było więcej niż mnóstwo zająć jej umysł, nie mówiąc już zastanowić się, gdzie to się dzieje, czy była w porządku z tym.

Po drugiej stronie telefonu, powolny, głodny jęk przeszył kręgosłupa Sama. Nie mogła się powstrzymać. miednicy Sama łukowe spotkać palcami po jej wstecz. Przyłapania między tajemnicą a uczuciem, i wiedząc, że to przyjemność cudzego sprawiły, że czułem się jak Sam nie był tym, dotykając siebie. Jej dłonie wędrowały swobodniej niż zwykle rub. Jej ciało poruszało się i kopnął arkusze jak jej zakotwiczona głowy pozwoli. A kiedy stał się słabo słyszalna nowa, lepki dźwięk, Sam jęknął cicho i odwrócił się do góry głośności, desperacką o szczegóły, gotowy do kompilacji przed orgazmem.